Frigoriferi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 07:17 ,

Shitet frigoriferi fshisa shum pak perdorura

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 23:39 ,

SHES BANES 131m2 ne Lagjen Puhovc në Pej

135 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4


Në fillim