Frizer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 18:45 ,

Shitet Banesa ne lagjen Mati 1

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 18:30 ,

Banes me qira ne lagjen Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:34 ,

Banes me qira ne mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Dhj 15:37 ,

Banes me qira ne Mati 1 /Prishtine

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50


Në fillim