Frizer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 14:29 ,

Shtepija me Lokal afer qendres ne Peje

350 000 EUR

Numri i dhomave: 7
20 Tet 15:12 ,

Banes me qira ne mati 1- 2 dhoma gjumi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Tet 14:10 ,

Frizer

04 Tet 10:46 ,

Karrika

01 Tet 16:54 ,

Banes me qira ne lagjen Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90


Në fillim