Frizi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 16:11 ,

Friz Duboki

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 13:35 ,

Friz

120 EUR

23 Korr 23:03 ,

shitet frizi i akullores

500 EUR

19 Korr 15:15 ,

shitet frizi i akullores

500 EUR


Në fillim