Frizin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

09 Gush 13:22 ,

Friz per Akullore

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Korr 22:03 ,

Friz

27 Korr 17:05 ,

Friz duboko me fijoka

100 EUR

09 Korr 12:48 ,

Friz

450 EUR

Në fillim