Frizin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

13 Tet 19:37 ,

Friz per Akullore

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim