Frontera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frontera,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frontera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:51 ,

Mercedes E 270 CDI Ndrrim i Mundshem

Histora e veturës

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:41 ,

Shitet Opel Frontera 2.8 diesel

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 08:27 ,

Opel Frontera 2.2 Diesel

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 17:54 ,

opel frontera

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 10:18 ,

Opel Frontera

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 15:24 ,

Opel frontera B

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 08:48 ,

Opel Frontera 2.2 Dizel 200ps OFF ROAD

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Tet 12:47 ,

Musso sangyoung 2.5 Diesel

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 10:10 ,

Kia Shuma NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 19:11 ,

Opel Frontera

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 18:47 ,

Fronter.Motorr Isuzu.2.8.turbo.

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 20:21 ,

Shes Opel Frontera 2.2 dti

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 12:44 ,

Opel Frontera 2.2Dti - U SHIT

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 19:38 ,

Opel Frontera Dizel 2.3 4x4

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 00:04 ,

4x4

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 14:53 ,

Shitet Opel Frontera

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Sht 10:09 ,

shitet ose ndrrohet

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 18:09 ,

Opel frontera

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frontera | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Frontera në kategorinë Vetura | Nissan | Terrano
  • Frontera në kategorinë Vetura | Mitsubishi | Pajero Pinin
  • frontera në kategorinë Vetura | Daihatsu
  • Frontera në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • Frontera në kategorinë Vetura | Fiat
  • Frontera në kategorinë Vetura | Daihatsu | Rocky/Fourtrak
  • Frontera në kategorinë Vetura | Opel | Model tjetër
  • Frontera në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • Frontera në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • frontera në kategorinë Vetura | Jeep

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione