Furre | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 01:17
Linku:
,

Banesa ne Ulpiane kati Perdhes EKSTRA POZITA

290 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70

Sot 01:17
Linku:
,

Banesa ne Ulpiane kati Perdhes EKSTRA POZITA

290 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 00:35 ,

Golf 3 1.9 TD

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 06:47 ,

Shitet shtepia ne Marigona Residence

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 00:26 ,

Shtepi se bashku me 2 furrë.

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Gush 02:43 ,

Shtepi me qira ne Marigona Residence

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
11 Gush 14:27 ,

Furre me plin

40 EUR

08 Gush 23:25 ,

KALDA KUZHINE ME PELET

2 000 EUR

Në fillim