G shock | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Gush 10:39 ,

G-shock

100 EUR


  • G shock në kategorinë All Category
  • G shock në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • g shock në kategorinë Veshje/Këpucë
  • G shock në kategorinë Aksesorë dhe Orë

Në fillim