Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gara | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gara,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gara Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Dhj 18:48 Kafshë shtëpiake Qen , Drenas

Pitbullesh

130 EUR

06 Gush 13:52 Vetura , Prishtinë

M3 E92 per gara

75 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 13:14 Vetura , Prishtinë

E36 coupe per gara

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 23:25 Vetura , Prishtinë

Land Rover discovery

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 18:48 Të tjera , Kaçanik

Rroba per motorrista

1 EUR

22 Qer 19:37 Të tjera , Prizren

Bicikleta nga Suedia

18 Qer 15:50 Kafshë shtëpiake Qen , Ferizaj

qent e humbur

09 Maj 00:18 Kafshë shtëpiake Qen , Burim

Shitet Kangalli 14Muaj 550€

550 EUR

17 Shk 12:23 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Lipjan

Bicikell 28 shum e mir

300 EUR

Viti: 2017
15 Shk 20:05 Kafshë shtëpiake Qen , Lipjan

Shitet qeni

1 EUR

27 Jan 23:42 Kafshë në fermë , Prishtinë

Qen sharri

200 EUR

04 Jan 20:12 Kafshë në fermë , Dardanë

Shitet qeni

150 EUR

12 Dhj 15:05 Konzolatë për lojëra , Gjilan

Sony Playstation 3 +10 Loja

89 EUR

03 Nën 17:10 Kafshë shtëpiake Qen , Skenderaj

Shitet

1 EUR

21 Sht 22:11 Vetura , Prizren

Seat leon Cupra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 13:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shitel Golf 3 Sport

7 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 19:37 Vetura , Ferizaj

Saab tiD 1.9 Vector Sport 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 21:21 Banesa , Pejë

SHITET BANESA NE LAGJEN TOSCANA PEJ

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gara | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione