Ghost | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:13 ,

SHES CADDY TDI 1.9 5 ULSE NGJYRA METALIKE+DVD,NAV

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 12:38 ,

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Qer 14:45 ,

Super Biciklet ghost

370 EUR

Në fillim