Gjip suzuki | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 18:54 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:49 ,

VW T4 1.9 TDI RKS

3 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim