Gjipi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjipi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjipi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:20 ,

Shitet Daihatsu Rocky

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:20 ,

Daihatsu Rocky Fourtrak 2.8 dizel 1990

8 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:07 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo diesel interculer

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:00 ,

Land rover - Freelander

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:18 ,

Shes gjipin Suzuki Vitara 4x4

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 19:33 ,

Shitet Land Rover Freelander dizel i vitit 1999 (dhjetor)

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 18:24 ,

Toyota Land Cruiser Vp2005

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:02 ,

Shitet Gjipi i Aksidentuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 13:24 ,

Gjip 4×4

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 22:36 ,

Shes Gjip " Nissa" old timer

10 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 17:20 ,

Kia

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 10:45 ,

shitet gjipi rekson 2900euro viti 2005 rks3muj

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 00:33 ,

MERCEDES GL 320 CDI, 4 MATIC, 7 ULESE, RKS

24 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 22:11 ,

SHES TOYOTA 2.5 viti 2007 me 1 vit regjistrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 22:11 ,

SHESË TOYOTA 2.5 dizell 2007 viti me 1 vit regjistrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 22:10 ,

SHESË TOYOTA 2.5 dizell 2007 viti regjistrim 1 vit

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 01:04 ,

Shitet Gjipi

4 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 22:28 ,

Shitet Gjipi

4 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 17:52 ,

Gjip Kia 2.7TurboDizell 4x4 Gjendje perfekt

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 17:31 ,

ju lutna policis kosoves ku ta zini kit gjip konfiskone

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Pri 09:50 ,

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:18 ,

FORD RANGER 2004 2.5 Diezel 4x4

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:55 ,

Hyundai Terracan 2.9 CRDI 16V

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 21:56 ,

Toyota Hilux

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:03 ,

Frontera

5 300 EUR

19 Pri 21:08 ,

Shitet Gjip Gonow 2008

2 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Pri 12:59 ,

Hyndai terracan 2.9crdi 4x4

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 12:58 ,

Shitet Gjipi Mitsubish

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 18:28 ,

Gjip Nissan 4x4

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 13:59 ,

Mitsubishi Pajero 4x4 Dizel Pa Dogan Off Road

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Pri 02:57 ,

Shite

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 15:13 ,

Opel campo 4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 16:08 ,

Toyota land cruzer3,0.TD.viti 2000 .4×4

12 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 20:09 ,

Shitet gjipi

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 23:55 ,

Land Rover discovery 3 Bejm Ndrrim

9 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:04 ,

Mercedes ml gjipi xhip shitet dhe ndrim

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 23:10 ,

Mercedes benz ml 270

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 20:05 ,

Shes gjipin Gonow

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Pri 11:01 ,

Kia Sorento 2.7TurboDizell 4x4

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 22:16 ,

Shitet Suzuki vitara 1.6benzin ne gjendje te rregullt

2 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 11:59 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 15:13 ,

Shitet gjipi

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 15:55 ,

Shitet Gjipi

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 19:36 ,

shitet gjipi suzuki ne gjendje perfekte 4x4 benzin+plin

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 19:39 ,

daihatsu ferroza

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 14:55 ,

Nissan King Cab 2.5

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Mar 15:01 ,

Ford Ranger 2.5TD gjendje perfekte

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 12:55 ,

Shitet mitsubishi L200 kaot

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 20:13 ,

Shitet opell fron 2.2 tdi rks edhe nje bit

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjipi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione