Gjipin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjipin,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjipin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:06 ,

Shes Gjipin Ford

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 21:45 ,

Ranger

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 21:31 ,

Shes gjipin Suzuki Vitara 4x4

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 23:56 ,

MERCEDES GL 320 CDI, 4 MATIC, 7 ULESE, RKS

24 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 22:13 ,

nisan

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 11:57 ,

Dihatsu rorky

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Pri 20:05 ,

Shes gjipin Gonow

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Pri 12:45 ,

Rexton

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 12:44 ,

Micubish pajero 2.5 turbo

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 21:08 ,

Shes gjipin 4x4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:13 ,

Nisan

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 18:11 ,

Opel frontera 4x4

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 17:33 ,

Shitet Bmw X5 2012 Sapo Doganuar

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 22:12 ,

Shes ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 16:08 ,

Mercedes

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 21:08 ,

Jeep grand cherokee

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 20:13 ,

Kia sorento Automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 17:08 ,

Shitet Gjipi ose ndrrohet me vetur

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 13:38 ,

jeep

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:57 ,

Gjip jeep

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 15:47 ,

Opel Frontera

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 16:09 ,

gjip sheverllet urgjent (chevrolet,gjip per mal,xhip)

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Dhj 18:02 ,

shes gjipin hyundai galloper 2.5 diesel

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 17:39 ,

gjio

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 16:05 ,

Gjipi o ne gjendje ttregullt nuk nevojitet asnji investim

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 22:10 ,

Shitet mitsubishi2.8 dizell

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 19:16 ,

Land Rover Freelander

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 11:17 ,

Shes gjipin land rover

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Dhj 15:38 ,

Shes dhe Nderroj Jeep Grand Cherokee

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 13:07 ,

mazda b2500 4x4

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 15:48 ,

shes gjipin ford 2.7 4x4 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 15:46 ,

Shes gjipin Ford 2006 4x4 2.7

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 15:43 ,

Shes gjipin Ford 2006 4x4 2.7

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 15:42 ,

shes gjipin ford 4x4 2,7

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 15:40 ,

Shes ose ndrroj gjipin 4x4 2,7 viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 22:05 ,

shes gjipin ford 2,7 viti 2006 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 18:36 ,

urgjent Shes gjipin Honda ridgeline i ardhur nga amerika

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Dhj 14:58 ,

Lander Rover Freelander 2.0 Disel RKS

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 22:48 ,

Shes gjipin automatik dizell

4 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 17:21 ,

Xhip

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 23:19 ,

U shit flm merrjep Gjip isuzi trooper dizell 2.3 tdi

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 14:11 ,

Gjip JEEP

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 16:08 ,

Shes gjipin

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 21:37 ,

Shes Gjip per mal

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 20:31 ,

Shes kerrin

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 10:33 ,

gjip 4x4

35 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 14:01 ,

shes kia

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 08:08 ,

Shes gjipin

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Tet 10:47 ,

Opel Monterey 4x4

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjipin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Gjipin Gjipin Gjipin Gjipin

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione