Gjueti | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Sht 11:31 ,

Zagar alpinc

500 EUR

10 Gush 12:47 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 00:56 ,

Terrjerk

80 EUR

04 Qer 16:44 ,

Shitet

150 EUR


  • Gjueti në kategorinë All Category
  • gjueti në kategorinë Fitnes/Ushtrime
  • Gjueti në kategorinë Makina
  • Gjuetie në kategorinë All Category
  • Gjueti në kategorinë Veshje/Këpucë

Në fillim