Gjuetie | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

20 Nën 15:10 ,

Zagar Gjuetie

500 EUR

26 Shk 21:24 ,

Shitet dhe ndrrohet ford fiesta 1.8 dizell

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Në fillim