Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gla benz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gla benz,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gla benz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 18:01 Shitorja Vetura , Prizren

Mercedes-Benz GLA 200D 2.2 Automatik

22 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:20 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler Femen

Sot 09:20 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler femen

Sot 09:19 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Rottweiler Femen

23 Nën 21:00 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLC250 9G AMG Line 4 Matic 2016

31 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
23 Nën 20:56 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220D 194HP 9G 2017 Black Edition

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
13 Nën 14:17 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Gjakovë

Kardan per BMW 5 E60

120 EUR

02 Nën 08:33 Të tjera , Prishtinë

10k Followers 35$

1 EUR

09 Tet 14:27 Vetura , Prizren

Mercedes GLA 220D

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 15:30 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Tet 10:12 Vetura , Besianë

Mercedes Benz GLA 200d

17 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 16:01 Vetura , Gjakovë

Mercedes-Benz GLA 200

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Sht 20:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLA 220 CDI AMG-LINE 4 MATIC

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 18:42 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GLA 220 Diesel-2016

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 13:04 Vetura , Prishtinë

Suzuki jimny 1.5

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 23:04 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

17 Korr 14:57 Vetura , Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura , Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

13 Korr 23:34 Vetura , Pejë

AUDI A4. 3.0 TDI. 3X S-line

25 000 EUR

03 Korr 15:06 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 21:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 21:26 Vetura , Prizren

T4 me 7 ulse

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 09:12 Vetura , Prizren

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 09:12 Vetura , Prizren

Golf lll turbo diesel 1.9

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 23:55 Vetura , Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 15:00 Vetura , Prizren

Passat 2.0 diesel DSG

22 Qer 11:51 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI Viti: 2014

11 800 EUR

15 Qer 05:37 Vetura , Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:04 Vetura , Pejë

AUDI A4 3.0 TDI 3X S-Line

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:47 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 12:15 Vetura , Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gla benz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione