Golf 2 1.6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 1.6,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 1.6 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Maj 10:37
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 00:36 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:36 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 ,

GOLF 7 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 ,

GOLF 6 1.6 TDI 2011 HAIGHLINE ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 MODEL TEAM DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:09 ,

Shes Golf 6 1.6 TDI 77 KW I DOGANUAR 2012

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:58 ,

Golf 2 Dizell

880 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:58 ,

GOLF 2 1.6 T.D 5 muj rks

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

golf 2

550 EUR

Dje 20:06 ,

Golf 2,turbo dizell 1.6,rks edhe 6 MUAJ, 1987

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:00 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2012

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

PEUGEOT 207 SW 1.6 HDI I DOGANUAR 2012

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI SW / ME DOGAN+ HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 ,

PEUGEOT 1.6 HDI -VITI 2010 /ME DOGAN + HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:57 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:57 Shitorja ,

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI-Diesel DSG-Automatik -14

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:55 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI-Diesel Match -12

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 ,

Golf 7 Highline 2014 Full Option RKS 11 Muaj

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 17:04 ,

Golf 7 1.6 TDI

11 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:44 ,

GOLF 7 ~ 2014

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:10 ,

Golf 6 Dizell Rks 1 vjet sa po doganum

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:08 ,

GOLF 7 1.6 TDI PA DOGAN I PO SA ARDHUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:01 ,

Opel Zafira 1.6 manual

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:46 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:45 ,

Shes golf 2 1.6 dizel

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:43 ,

VW Golf 6 -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:17 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:00 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

75 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:58 ,

Golf 2 1.6 mini turbo

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
Dje 14:48 ,

Golf 2 Disel 1.6

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:15 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:41 ,

Golf 2 1.6 GTD Dizell Fabrikisht - RKS 5 Muj�

980 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:37 ,

Golf VI City Van

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:29 ,

VW Golf 7 1.6 TDI (I) 2013 Manual

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:27 ,

Peugot 207 1.6 HDI 2010

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:30 ,

Golf 6 - 1.6 TDI DSG Viti 2012 veq me Dogane

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 ,

Shes golf 2 pres blers serioz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:19 ,

Citroen xsara 1.6 Benxin

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:05 ,

Golf 7 1.6 TDI blumotion 195 mij me liber

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 1.6 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf 2 1.6 Golf 2 1.6 Golf 2 1.6 dizell

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione