Golf 2 1.6 benzin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 1.6 benzin,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 1.6 benzin Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:47 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:12 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Shitet golf 2 benzin 1.6

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:32 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

1 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1999 €

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

shitet golf 2 benzin plin punon super ose ndrrim

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 11:23 ,

Audi A3 1.6 Benzin Viti 2003 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:56 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 19:49 ,

Bmw 3.0 dizel tds automatik pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 09:38 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 00:59 ,

Golf 2 1.8t

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 00:16 ,

Mercedes e 220 cdi pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 15:41 ,

VW Golf 2 benzin

250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 19:09 ,

Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 13:31 ,

Golf 2

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 08:58 ,

Seat Cordoba 1.6 Sr viti 2000

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 09:42 ,

VW GOLF VI 1.6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 09:41 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 09:40 ,

VW GOLF VII 1.6

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:32 ,

VW GOLF VI 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:57 ,

Golf 4 1.9 tdi pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 23:48 ,

Uuu Shittt VW GOLF 2 1.6 BENZIN RKS 04.06.2021 VP91 IRUAJTUR

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 21:32 ,

golf 2 gjendje perfekte

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Maj 08:34 ,

Shes Hyundai Tucson 2.0 crdi 4x4WD

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:38 ,

Ford Fiesta AUTOMATIK Tiptronin 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 20:29 ,

golf 2

550 EUR

12 Maj 19:48 ,

Bmw e36

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 14:02 ,

U Shit FLM ��

590 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 23:52 ,

GOLF 2

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Maj 22:05 ,

Shitet Golf 2

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Maj 16:14 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:14 ,

SEAT LEON ST 1.6

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 16:13 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Maj 09:55 ,

Golf 2 1.6 benzin plin

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Pri 01:20 ,

Skoda 1.9 tdi 4x4 6 shpejci pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 1.6 benzin | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione