Golf 2 1.8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:25 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:15 ,

Opel Corsa C 1.8 GSI Benzin Klim RKS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:51 ,

Motorra(1.9.dizel)(per.golf.2.3)komba.t2.t3.t4)etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:46 ,

Mercede A Class **** Nderrim ****

3 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:51 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI I TKUQE

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:38 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:32 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 1 vit 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:23 ,

MERCEDES E CLAS 2.2 CDI AUTOMATIC 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:22 ,

MERCEDES E 220 CDI AUTOMATIC

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 11:12 ,

Pjes per vetura

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 09:27 ,

Audi A4 1.8 turbo Automatik S-line

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 09:27 ,

Audi A4 1.8 turbo Automatik S-line

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 13:31 ,

VW Golf 2 benzin

1 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 13:21 ,

Shitet Golf IV 4X4

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 07:47 ,

Golf 2 sport 1.8

888 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Korr 17:56 ,

Golf 2 1.8 Turbo 400ps

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 16:28 ,

golf 2 automatik

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Qer 00:08 ,

Shitet golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 23:31 ,

Shes 2 bika.per..mish...shum t mir.. mish bijo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 18:02 ,

Venta 1.8 benzin viti 94

1 550 EUR

18 Qer 21:03 ,

shes golf 2

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Qer 20:35 ,

U Shit Flm MerrJep

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 09:05 ,

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 13:25 ,

Golf 2

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 19:52 ,

U shit

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 19:22 ,

Pjes per keto vetura

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 23:22 ,

Shes Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Në fillim