Golf 2 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 19:03 ,

Golf 4, 1.9 TD(I),Rks:28.08.2021,I Ruajtur tip-top,2002.

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 ,

golf 2 shitet Ndrrohet

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:44 ,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 ,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:43 ,

GOLF 5+ 1.9 tdi-77kw 6 shpejtesi 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 ,

Shitet Golf 5 Plus mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

VW Bora 1.9 TDI KLIM DVD RKS 8 MUAJ

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 66 KW Klimatronik

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:18 ,

GOLF 5 V 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 1 VIT RKS ■♡◇

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim