Golf 2 dizell | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 07:53 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:53 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:59 ,

VW Golf 4 1.9 Dizell Me 2 te kuqe Rks

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:40 ,

��Golf 2 Dizell 1.9 TDI 4 Muj RKS��

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:07 ,

��Golf 2 Dizell 1.9 TDI - RKS 4 Muj��

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:06 ,

shes ose ndrroj Golf 2 tip top (10 muj regjistrim)

995 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:06 ,

��Golf 2 Dizell 1.9 TDI - RKS 4 Muj��

1 050 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:00 ,

VW GLOLF 4 - 1.9 TDI - VITI 2001 - KLIM - 10 MUJ REGJISTRIM

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI,RKS,AUTOMATIK,AVANGARDE 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:06 ,

Mercedes c 220 2004 motor evo rks 1vit ndrrim

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:00 ,

Golf 2 dizell GTD 1.6

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:53 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 ,

FORD C MAX 1.6 TDCI 2005 RKS NI VITE

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim