Golf 4 2002 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 1465

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 2002,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 2002 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:06 ,

SHITET GOLF 4 DIZEL 1.9 me DI te kuqe VITI 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:22 ,

Ford Transit 2002 Pa Dogan

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:17 ,

OPELL ASTRA 1.7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:57 ,

GOLF 4 1.4 BENZIN 2002 ME.KLIM REGJISTRIM 6MUJ

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 23:05 ,

u shit

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 22:53 ,

Golf 4 1.9 tdi viti 2002 rks i skadum

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 09:31 ,

opel Astra 1.7 Dizell 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 08:54 ,

Golf 1.9TDI Model SPECIAL klimatronik viti sakt 2002

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 22:34 ,

Shes golf 4 1.9 tdi vp 2002 rks

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 10:13 ,

(kambio) Nderus shpejtesie per Golf 4 4x4 diezel 1.9

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 07:32 ,

(kambio) Nderus shpejtesie per Golf 4 4x4 diezel 1.9

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 08:29 ,

Shitet golf 4 3100 euro

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 07:58 ,

Caddy 1.9 sdi matorr te golf 4 fabrikisht viti 2002

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:28 ,

Golf 4 1.9 t(di��) 2002 automatik-tiptronik tiptop

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Korr 15:46 ,

Golf 4 t(di) 1.9 dizel 2002 karavan

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 19:02 ,

Golf 4 1.9 TDI special 2002 dizel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 12:43 ,

Golf 4 1.9 t(di��) 2002 automatik-tiptronik

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Qer 19:20 ,

Golf 4 1.9 t(di��) 2002 automatik-tiptronik

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Qer 11:25 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 17:37 ,

Golf 4 pa dogan 4X4 Diesel

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 13:19 ,

GOLF 4. 1.9 TDI, 74 KV - MOTORR TIPIT TRI , VITI 2002.

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 11:05 ,

Golf 4 1.9 tdi rks viti 2001

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 16:05 ,

Golf 4 1.9 t(di) 2002 automatik-tiptronik

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 16:05 ,

WV GOLF 4 TDI 1.9 (I) TE KUQE 2002

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 23:10 ,

WV GOLF 4 TDI 1.9 (I) TE KUQE 2002

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 19:20 ,

Golf 4 1.9tdi 2002

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 15:26 ,

GOLF 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 15:26 ,

GOLF 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 08:46 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:15 ,

Shitet golf 4

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 21:48 ,

Gollf 4 1.9 TDI Me klim

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 15:11 ,

Vw Golf 4, nafte 1.9, T(DI), viti 2002

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:26 ,

Golf 4

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 08:28 ,

Golf 1.9TDI Model Special viti 12.2002 rks5muj

Histora e veturës

4 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 12:56 ,

Golf 4 full

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 13:03 ,

Golf 4 1.9 Tdi (I) Tkuqe Vp 2002 Tabela BU

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 19:51 ,

U shit nga a.s dardani

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 2002 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione