Golf 4 karavan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 15:29 ,

Pasat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:43 ,

CADDY PER INVALID AUTOMATIK 1.9 disel 2007 nga ch

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:26 ,

Banes me Qira tek Parku i Dardanise

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:06 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 ,

Gilf

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:13 ,

VW PASSAT 1.9 TDI ME (I) TE KUQE 2002 AUTOMATIK/TIPTRONIK

4 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:12 ,

Bmw 525 Tds

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999


Në fillim