Golf 4 r32 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 r32,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 r32 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Maj 01:25 ,

golf 4 GTI

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:32 ,

SHES GOLF 4⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 16:32 ,

Audi A8 3.0TDI Quattro

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 22:10 ,

Shitet Golf 4

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:09 ,

Banes me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Dhj 17:16 ,

Golf 4 R32

12 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 11:10 ,

Mazda mpv 2.0 dizell

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 16:09 ,

golf 4 r32 3.2 v6

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 15:57 ,

golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 15:20 ,

Golf 4

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 16:45 ,

Golf 4 gti 2.3 Benzin

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 21:12 ,

Shitet Golf5 Drrohet me Traktor 4:4

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 13:39 ,

Golf 4 Benzin 1.8 Turbo Model R32 Full Sport

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 14:25 ,

golf 4 r32 urrgjent

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 11:49 ,

Golf 4 1.9 tdi 3 t kuqe r32 rks 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 16:08 ,

Shitet GOLF 4 1.9 TDI R32

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 12:26 ,

!!!!——OKAZION——!!!!

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 01:15 ,

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 23:17 ,

Golf 4 manual Look R32 - 01

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 14:01 ,

Golf 4 GT TDI

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 11:03 ,

PEUGEOT 407 DIESEL - FULL EXTRA

2 399 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 10:49 ,

Peugeot 407 1.6 HDI 109ps - CMIM SPECIAL

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 14:02 ,

Golf 4 R32, 93.000 tkalume i ardhun nga zvicra

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Mar 19:40 ,

Golf 4

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 21:54 ,

U SHITT FLM Golf 4 tdi 74 kw

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 19:04 ,

Golf 4 1.9 tdi 'Di' me t kuqe 180kv

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 12:40 ,

Golf 4 r32 Biturbo

20 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 r32 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf 4 r32 Golf 4 r32

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione