Golf 4 sdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:39 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:38 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS *PERFEKT

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 ,

OPEL CORSA D, VP 2007 ,1.2 BENZIN

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:24 ,

Shitet Golf 5 Plus mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 ,

VW Jetta-TDI

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

FORD TRANSIT ,2.0 DISEL ,VP 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:59 ,

VW BORA 1.9 TDI PACIFIK I DOGANUAR RKS 1 VIT

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:48 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 ,

vw golf 6 2.0 TDI-STYLE-viti 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012—— 154.000 KM

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:47 ,

opel combo 1.7 DTI dizell motorri JAPAN- me doganë

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 ,

BMW 520D-dizell-automatik viti 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 ,

Golf 4 1.9 Sdi Rks 9 muj Vp 99

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999


Në fillim