Golf 5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 16:13
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:24
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:45 ,

PASAT 2013 2.0 DIZELL AUTOMATIK 1 VIT RKS

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:44 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:41 ,

Shitet Chevrolet 2.0 dizell, 1 vit RKS

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:39 ,

Volvo s60

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:39 ,

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 22:31 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI ECO FLEX 5-DYER KLIM ABS RKS 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim