Golf 5 1.9 tdi 2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 260

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 1.9 tdi 2008,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 1.9 tdi 2008 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:37 ,

GOLF 5 1.9 TDI • 77 Kw • MODELI I FUNDIT GOAL * V.P 2008

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

Golf 5 1.9 TDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:44 ,

SHiteg Golf 5 1.9 TDI Viti 2008 RKS 1 Vit

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 18:05 ,

Ushit flm��

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 17:39 ,

Golf 5 2008 mundsi ndrrimi

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 14:04 ,

Golf 5 plus 1.9 tdi 77 kw viti 2008 Rks 20/08/2022

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 19:21 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 17:25 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw viti 2008 klima

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 12:01 ,

Vw Golf 5 1.9 TDI viti 2008 Panoram Navi Full Opcion

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 14:10 ,

seat altea

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Maj 01:09 ,

golf 5 Karavan Dsg 1.9 2008

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 15:38 ,

Shitet Golf 5 KARAVAN DSG AUTOMATIK

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 09:43 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 11:18 ,

UUUU SHITT FLMM GOLF 5 1.9TDI 6 SHPEJTESI RKS 1 VIT

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 09:44 ,

golf 5 1.9 tdi 2008

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:07 ,

Golf 5 Plus Automatik 2008 1.9 TDI

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 02:07 ,

Golf 5 Plus Automatik 2008 1.9 TDI

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 13:27 ,

touran 1.9

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 19:05 ,

Skoda Roomster

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 20:11 ,

Golf 5 1.9 TDI

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:25 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 19:40 ,

GOLF 1.9 TDI 77KW FULL OPCION

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 22:24 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 12:37 ,

Golf 5 dizel 4x4 1.9 tdi 2008 rks 8 muj

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 13:37 ,

I shitur

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 18:52 ,

Golf 5 dizel 4x4 1.9 tdi 2008 rks 8 muj

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 17:38 ,

U SHITTT FLM MERREJEP.COM

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 10:06 ,

GOLF 5 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 13:34 ,

Golf 5 1.9 TDI R line

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 17:40 ,

GOLF 5 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 17:01 ,

Shitet Vw Golf 5 1.9 tdi

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 19:43 ,

U shittt Golf 5 TDI Viti 2008

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 10:52 ,

Golf 5 Plus 2008 Automatik 1.9 TDI

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 11:45 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtsi U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 21:15 ,

Shes golf 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 07:36 ,

Golf 5 1.9 ndrrim me Golf 6 ose mercedes c220 2008

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 11:14 ,

golf 5 1.9 tdi 6 shpejtsi

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 23:04 ,

Golf 5 1.9 2008 urgjent

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 19:49 ,

Golf 5 1.9 ndrrim me golf 6 ose mercedes c220 2008

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 22:01 ,

Rent A Car “genti” PEJE

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Korr 21:59 ,

LESHOJM VETURA ME QERA

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Korr 08:01 ,

Golf 5 1.9 TDI 2008

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 23:54 ,

Shitet golf 5+ 1.9 tdi -08

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 1.9 tdi 2008 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione