Golf 5 2.0 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 19:41 ,

VITO 111 2.2 CDI AUTOMATIK

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 ,

GOLF 5 1.9 DIZEL RKS 2004 - KLIM TIPTOP

4 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

10 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:38 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full95.000Km

27 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:37 ,

GOLF 5 1.9 DIZEL RKS 2004 KLIM TIP TOP

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:37 ,

Renault Laguna 2.2 Diesel 2003 RKS

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:37 ,

Renault Laguna 1.9 Diesel 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 ,

Cabrio Renault Megane 1.9 Diesel 1 VIT RKS

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:36 ,

Citroen c5 3.0 Benxin Automatik RKS

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:35 ,

MERCEDES E CLAS 2.2 CDI AUTOMATIC BOJM NRRIM

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:35 ,

Golf 5

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:35 ,

Golf VII 1.6 TDI BLUEMOTION 2013 RKS 1 VIT

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim