Golf 5 dsg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:32
Linku:
,

Suzuki Vitara 1.6 Diesel (4x4) Allgrip TCSS

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 20:03 ,

Shitet Golf 5 2.0 TDI DSG - 2004

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:23 ,

VW GOLF VI 1.6 TDI 2013 AUTOMATIK HIGHLIN ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 ,

Vw Golf 6 2.0tdi DSG HighLine

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Suzuki Vitara 1.6 Full Injection

2 550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:41 ,

GOLF 5 AUTOMATIK -DSG-1.9 TDI,RKS:29.12.2020,..07

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:41 ,

VW POLO 1.6 TDI AUTOMATIK HIGHLINE / ME DOGAN

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 ,

GOLF VII 2.0 TDI DSG

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:18 ,

VW Golf 5

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:03 ,

VW Golf 5 2.0 TDI DSG 12/2006

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:39 ,

Shitet banesa me Qmim te volitshëm

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:28 ,

GOLF VII 2.0 TDI DSG

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:20 ,

SEAT LEON ST 1.6

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:20 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:20 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:19 ,

VW GOLF VII 2.0

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:17 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 ,

VW TOURAN 2.0 TDI BMT DSG HIGHLINE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

VW Golf VII 2.0 GTD

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 ,

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Comfrtline

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:06 ,

SEAT LEON ST 2.0

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:48 ,

Opel Corsa 1.7 Dizell motorrin Japan-viti 2002

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 ,

opel combo 1.7 DTI-motorrin Japan-viti 2005

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:47 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:38 ,

GOLF 7 1.6-TDI VITI 2013 ME DOGANE-HOMOLOGIM

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

GOLF 7 1.6-TDI VITI 2014-ME DOGANE-HOMOLOGIM

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:05 ,

GOLF PLUS 1.9 TDI DSG 7+ R, KM TE DESHMUARA

7 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:01 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI DSG Automatik 2005 RKS

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 ,

VW Golf 6 plus DSG 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32
Linku:
,

Suzuki Vitara 1.6 Diesel (4x4) Allgrip TCSS

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:51 ,

SHITET GOLF 6+ DISEL 1.6TDI AUTOMATIK DSG PA DOGAN

5 888 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

GOLF 1.9 -TDI- DSG - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:57 ,

Passat b7 2.0 tdi 4 motion i doganuar 2012��������

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 ,

Volkswagen Golf 7 tdi DSG 2015 136000 km

13 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:54 ,

VW Golf VI Automatik I Sapo Doganuar Full Opsione

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim