Golf 6 gtd | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 19:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:39 ,

Shitet banesa me Qmim te volitshëm

650 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:14 ,

VW Golf VII 2.0 GTD

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 ,

Opel Corsa 1.7 Dizell motorrin Japan-viti 2002

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 ,

opel combo 1.7 DTI-motorrin Japan-viti 2005

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:47 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

vw golf 6 2.0 TDI-MATCH-viti 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 ,

VW Golf VI 2.0 TDI GTD Viti 2010 Manuel RKS 7 Muj

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 Shitorja ,

GOLF 6 2.0 TDI -- G T D 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 ,

Golf 6 GTD

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

Shes Golf 6 Gtd+Dsg regjistrimi i pare ne KS

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim