Golf 7 gtd | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 23:36 ,

golf 7 diezell 2.0 GTD

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:27 ,

SHITET GOLF 7 2.0TDi Automatik GTD!

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:14 ,

VW Golf 7 2.0 TDI GTD RKS FULL EKSTRA

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 ,

Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:52 ,

BMW 320d AUTOMATIK (184ps), Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:06 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 TDI * GTD * Manual

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 ,

Jaguar XJ 3.0 Bi Turbo Protofolio Diesel 275 Ps V6

17 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:59 ,

Golf 7 GTD

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:33 ,

VW Golf 7 2.0 GTD Full Opcion Sound System

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim