Golf IV | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 21:57 ,

Shes WV Golf IV

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:06 ,

Golf IV

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:05 ,

VW GOLF IV 1.9 TDI 2003 - OCEAN

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:56 ,

Golf IV

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:58 ,

Shitet Golf IV 1.9 TDI 2002 6 shpejtesi RKS 10muaj

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 ,

Golf mk4 IV 3000

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:40 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:51 ,

Golf IV 1,9 TDI, Automatik RKS deri më 18.06.2021

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 12:14 ,

Golf IV

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 10:54 ,

Golf 6, 2.0, 140 PS - 17.09.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 01:52 ,

Shitet banesa me Qmim te volitshëm

650 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Sht 02:20 ,

Golf IV 1.9 Diesel 2004

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 19:52 ,

VW GOLF IV 1.9 TDI-(DI-KUQ) 4X4 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 07:56 ,

VW GOLF IV

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 01:49 ,

VW Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 13:08 ,

Shitet Golf IV 4X4

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 11:49 ,

Golf IV 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 09:53 ,

U shit !

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 21:32 ,

Golf IV

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 14:49 ,

Golf IV

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 22:09 ,

Golf IV 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 16:29 ,

GOLF IV - 3700 EURO

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 13:27 ,

VW Golf IV 1.9 TDI Viti 2000 RKS 10 Muaj

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 12:01 ,

VW Golf IV

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim