Golf IV | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:59 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:19 ,

Shitet banesa mundsi kompenzimi me vetur

680 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:56 ,

Shitet banesa mundsi kompenzimi me Vetur

680 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 18:52 ,

Golf IV TD(I) tê kuqe 1.9 special

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:04 ,

VW GOLF IV 1.9 TDI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:12 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:01 ,

GOLF IV 74kw-101ps gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:15 ,

Gjip Mazda cx7 4x4, 8 muaj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 00:06 ,

Golf IV 1.9 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 11:42 Shitorja ,

VW GOLF IV 1.9 TDI OCEAN VITI 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 09:44 ,

U Shit - VW Golf IV 1.9 SDI Van PickUp 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 22:08 ,

Shitet Vetura Golf IV

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 12:15 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

41 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 13:22 ,

VW CADDY

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 17:44 ,

KIA Sorento -FULL EKSTRA-

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 13:32 ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI DSG 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 14:43 ,

VW PASSAT B8 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 09:22 ,

VW PASSAT 1.6 TDI AUTOMATIK 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Jan 11:56 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

3 333 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 17:39 ,

U SHIT * VW GOLF IV 1.9 2003 PACIFIC

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 15:08 ,

Shitet Golf IV 4X4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:32 ,

VW Golf IV 1.9 TDi Vp 99 Rks

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 14:04 ,

Shes golf IV 1.9 viti 2000 045505565

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:28 ,

GOLF IV

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 15:27 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim