Golf V | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:43 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:35 Shitorja ,

VW Golf V 2.0 Tdi DSG Viti 2005 Veq 5799€

5 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:33 Shitorja ,

Smart 1000 Cc Disel AUTOMATIK Viti 2010 Me Dogan V

4 444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:32 Shitorja ,

VW Golf V 2.0 Tdi DSG Viti 2005

5 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:09 ,

GOLF 5 2.0 TDI 140 PS KLIM RKS 1 VIT V.P 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

Golf V 1.9 TDI RKS 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 ,

Golf V 2.0 TDI beje ndrrim me traktor

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 ,

Shitet golf 2 1.3 benzin plin 89 V.P

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 ,

WW GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJSI RKS V.P 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:15 ,

Golf Sportsvan DSG 2015 ne shitje, super gjendje!

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 ,

VW Golf V 2.0 TDI Viti 2004 Manual RKS 7 Muaj

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

VW Golf V 1.9

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

Golf V 1.9 TDI - 2006

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:02 ,

Shitet Golf 5

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:29 ,

SHES RENALUT LAGUNA 2.2 DCI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:03 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

Golf 5; 1.9 TDI; 2004; RKS deri me 15 Maj '21

5 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:46 ,

Ford fiesta 1.4 v.p.2009 klim etj

3 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim