Golf VI | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 23:38 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:02 ,

Vw Golf VI 1.6 TDI DSG model 2012

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:38 ,

Golf 6 2.0 DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 ,

Shitet banesa mundsi kompenzimi me vetur

680 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:44 ,

GOLF VI 2.0 TDI 2011 RKS STYLE

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:32 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:22 ,

VW Golf VI 2.0 TDI Highline

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:18 ,

VW Golf VI 2.0 TDI Automatik DSG F1 140 PS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 ,

VW Golf VI Plus 1.6 TDI Viti 2010 Automatik DZG Dogan homolo

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 ,

Golf VI 2.0tdi 140ps modeli Higline 2011 rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:58 Shitorja ,

VW Golf VI+ 2.0Tdi Viti 2010 Rks Veq 7777€

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:53 ,

GOLF VI TDI-I TE KUQEE!!! 77 KW BLUEMOTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:46 ,

Golf VI 2.0tdi 81kw 11/2009 rks 6muj

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 ,

Golf VI 2.0tdi 140ps 6shpejtsi 2012 pa dogan

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim