Golf Vl | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 18:32 ,

GOLF Vl 2.0 TDI 140 ps

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:12 ,

Skoda 2.0 tdi dsg 4/4 automatik tiptroniDiesel RKS

9 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 16:51 ,

SHES GOLF Vl 1.9 I TE KUQE QMIMI ME MARSHJE

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 23:46 ,

Shitet vw golf Vl 2.0 automatik

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 14:16 ,

Golf Vl plus 113.000 km i doganuar

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 19:02 ,

Shitet golf Vl

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 11:40 ,

VW Golf 6 DSG 1.4benzin

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 10:22 ,

Shes golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 00:02 ,

Golf 6 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 15:49 ,

Golf 6 1.6 TDI Bluemotion

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 22:16 ,

Golf Vl 2.0

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 08:14 ,

VW Golf Vl

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Shk 18:23 ,

VW Golf GTD

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 18:26 ,

Golf Vl

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 04:39 ,

Golf

111 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 15:56 ,

Gofe VI

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 20:20 ,

Golf Vl

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 21:48 ,

Golf. Vl.1.6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 14:45 ,

Golf Vl 2.0 TDI Comfortline

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 13:13 ,

golf vl

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 15:06 ,

Golf vl tdi 1.6 pa dogan

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 16:13 ,

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 20:54 ,

Shitet Golf Vl TSI

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Gush 10:23 ,

Golf VI 2009 Manual

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 18:34 ,

VW Golf Vl 2009 dogan + homologim

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 09:13 ,

GOLF Vl GTD AUTOMATIC

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 12:51 ,

Vw Golf Vl 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 14:26 ,

Golf Vl

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 10:33 ,

Golf Vl 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 17:55 ,

Golf Vl 1.6

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 08:46 ,

Golf Vl GTD

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 10:24 ,

Shitet Golf VI 2.0 automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 20:22 ,

GOLF VI

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 03:40 ,

Golf Vl

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 15:31 ,

Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Dhj 19:30 ,

Golf Vl

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Nën 20:23 ,

Golf Vl tdi viti 2009 rks 1 vit 045828026

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 20:20 ,

Shes ndroj AUDI A8

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 11:59 ,

Golf Vl

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 20:54 ,

Golf Vl Plus Healine

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 12:55 ,

Golf vl 2.0.tdi -10

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 14:37 ,

Shifter

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim