Golf dsg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf dsg,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf dsg Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 12:25
Linku:
,

Shitet Skoda SuperB, 2.0 TDI (130KW / 170 PS) Diesel

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:20 ,

VW Golf 6 1.6 TDI DSG 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:33 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

VW Golf DSG new model

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:31 ,

VW Golf 6 Plus DSG Full Extra Ne Gjendje Perfekte

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 ,

Golf 6 1.6 Automatik DSG viti 2011

Histora e veturës

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:18 ,

Golf 6 2.0 TDI Automatik viti 2011

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:11 ,

Golf VII 2.0tdi dsg 11/2015 me 170mi

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:01 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:56 ,

VW GOLF 6 TDI STYLE DSG FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

GOLF 7 SPORTSVAN 2.0 DSG Highline

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik DSG 7 Ulse Highline

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 ,

Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtesi 140PS 2012 Style

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:06 ,

golf 6 2.0 tdi dsg atomatik viti 2011 rks 12 muj

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 ,

Golf 6 1.4 TSI DSG 118 kw viti 2011 ����

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:37 ,

Audi A3 2.0-TDI-Automatik S-tronik viti 2015 Me Dogane dhe

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:14 ,

SHITET GOLF 7, 2.0TDI- DSG, VITI 2015

Histora e veturës

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:56 ,

Golf GTI EXTRA Sport Me dogan t pagume

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:45 ,

SHES GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK ME DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:44 ,

GOLF 7 DSG 1.6TDI VITI 2017 ME ORE DIGITALE SA PO DOGANUAR

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:04 ,

VolksWagen JETTA 2010 2.0tdi AUTOMATIK

Histora e veturës

72 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:56 ,

������Modeli: VW GOLF 7.5 2019 DSG

Histora e veturës

15 900 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf dsg | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione