Golf vll | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 77

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf vll,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf vll Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:04 ,

GOLF 7 R LINE 1.6 TDI DOGAN+HOMOLOGIM

11 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:23 Shitorja ,

Golf Vll 1.6 TDI i sa po DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:27 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24 ,

Golf Vll 2.0 dizel 2017 Executive

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 18:00 ,

Golf 7 1.6 tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 19:54 ,

Golf Vll 2.0 DSG

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:01 ,

GOLF 7 (Vll) 1.2 TSI BLUEMOTION

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Maj 13:57 ,

Golf Vll 1.6 DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 21:12 ,

Golf Vl 2.0 DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 09:07 ,

Vw Golf

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 15:47 ,

Shitet golf Vll Alastar 150 ps model 2016.

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 09:50 ,

Shitet Golf Vll 2.0 - 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 16:03 ,

Bmw X6 40d

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 11:45 ,

Vw golf dsg Getriebe

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 16:46 ,

Vw golf Vll DSG

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 15:08 ,

Shes Golf Vll 1.6 dizell rks 1 vit

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:03 ,

Shitet

9 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 22:31 ,

Ww golf Vll

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 12:30 ,

GOLF Vll

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 19:35 ,

Shitet

9 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 18:17 ,

Shitet

9 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 19:00 ,

Shitet

9 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 17:36 ,

Golf Vll

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Jan 12:24 ,

golf Vll

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 20:07 ,

Golf Vll 2.0 Tdi Kombi

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Dhj 00:42 ,

Shitet Golf VII 1.6 DSG Automatic

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Dhj 12:18 ,

Vw Golf Vll 2.0 "DSG"

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Nën 18:29 ,

VW Golf

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 16:31 ,

Shitet VW Golf 7 Vll 2014

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 18:39 ,

VW Golf

7 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 13:48 ,

SHITET VW GOLF 7. -* 2.0TDI R-LINE FACELIFT-

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Tet 08:28 ,

Golf Vll Lounge 2.0 TDI 2015. 1 vit regjistrim

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 23:59 ,

Shitet VW Golf 7 diessel 1.6

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 17:52 ,

golf Vll

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Gush 16:37 ,

Golf Vll

12 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Gush 14:51 ,

Golf Vll

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 17:30 ,

Shes GOLF Vll 2017

12 900 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Qer 21:03 ,

GOLF Vll 2.0 2016 DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 17:56 ,

Shitet Golf Vll 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Pri 16:58 ,

Shes Veturen VW Golf Vll

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 11:07 ,

VW Golf Vll

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 20:24 ,

Golf Vll 2.0 Tdi

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 10:23 ,

VW Golf Vll 1.6 Lounge Bluemotion 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 18:55 ,

Mercedes 220c Avantgarde 4matic 9shpejtesi 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf vll | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf vll Golf Vll Golf vll Golf Vll

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione