Golf3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf3,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf3 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:30 ,

Auto sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:30 ,

Sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 20:09 ,

Golf3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Sht 17:33 ,

Golf3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Sht 02:29 ,

shitet golf3 sport dizel 1.9tdi

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 02:29 ,

shitet golf3 sport dizel 1.9tdi

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 19:33 ,

Mercedes E 320 cdi pa dogan

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 00:54 ,

mercedes 200 dizel pa dogan 044 11 30 16

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 19:42 ,

U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Sht 15:59 ,

Shitet golf2 ose ndrrohet me golf3

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Gush 13:23 ,

Shitel Golf 3 Sport

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 21:59 ,

Golf3

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 13:42 ,

Shes Golf2 1.6 Turbo Dizell,Fabrikisht Dizell

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Gush 07:53 ,

Sallon olsi i shitun

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 19:21 ,

Golf3

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 08:36 ,

Pasat 1.9 tdi automatik pa dogan

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 13:38 ,

Shes Golf 3

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gush 12:51 ,

Opel corsa 1.7 dizel rks klimatronik

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 15:35 ,

Audi a6 1.9 tdi pa doga

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 16:00 ,

Shes Golf2 1.6 Turbo Dizell ,Fabrikisht Dizell

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Korr 07:59 ,

Sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 00:16 ,

Shitet golf3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 08:55 ,

Opel astra pikap 1.9 dizel pa dogan

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 12:14 ,

U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Qer 14:37 ,

U SHIT FLM

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Qer 09:32 ,

Audi a6 1.9 tdi pa dogan

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 18:58 ,

Ford fiesta pikap 1.4 dizel me klim pa dogan

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 19:49 ,

Bmw 3.0 dizel tds automatik pa dogan

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 00:16 ,

Mercedes e 220 cdi pa dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:39 ,

Shes Golf2 1.9 Dizell i thjeshte,Fabrikisht Dizell

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Maj 22:36 ,

Shes Golf2 1.9 Dizell i thjeshte,Fabrikisht Dizell

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Maj 22:15 ,

Shes Golf2 1.9 Dizell i thjeshte,Fabrikisht Dizell

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Maj 07:17 ,

I shitun nga sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 07:16 ,

T4 sallon olsi i shitun

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 08:57 ,

Golf 4 1.9 tdi pa dogan

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:02 ,

Golf 4 1.9 tdi di kuqe rks 5 muj

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:21 ,

golf3

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 02:51 ,

Corsa 1.7 dizel pa dogan

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf3 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione