Golf4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf4,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf4 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:09 ,

Shitet golf 6 stayle viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:35 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:34 ,

Olsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:34 ,

Olsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:34 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:33 ,

Sallon olsi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:33 ,

Sallon olsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:55 ,

Goma veres 205/60 R15 91V

120 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:50 ,

Bmw e30 Bmw kock

3 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:19 ,

Kia Carnival EX 2.9

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:37 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 19:49 ,

Bmw 3.0 dizel tds automatik pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 13:49 ,

Shitet golf4 1.4 benzin viti 2001 me klim regjistrim 2muj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Qer 10:41 ,

Shiten

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 09:22 ,

Goma veres 205/60 R15 91V

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 18:59 ,

Goma veres 205/60 R15

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 14:58 ,

Golf4 Tdi me nji i te kuqe 2001 me rexhistrim

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 00:16 ,

Mercedes e 220 cdi pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 14:56 ,

Olsi shes kedi

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 14:29 ,

Branika sport golf4

250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 21:19 ,

Branika

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 21:18 ,

Branika

250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 19:44 ,

Olsi u shit

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Maj 19:40 ,

Olsi i shitun

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 19:28 ,

Sallon Olsi i shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 07:17 ,

I shitun nga sallon olsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 07:16 ,

T4 sallon olsi i shitun

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 23:08 ,

Golf4 1.9 tdi

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf4 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione