Gollf | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

10 Gush 09:41
Linku:
,

Shitet Gollf VII

11 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Gush 09:38
Linku:
,

Gollf VII 1.6 TDI

5 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 01:00 ,

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:43 ,

SHES OPEL CORSA 1.3ECOFLEX VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:45 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:41 ,

Gollf 5 1.9 tdi 6 shpejtsi 2005 rks 1 vit

5 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 ,

Gollf 4 1.6 benzin manual rks

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:55 ,

Shes gollf 2 dizell 1.6 ngjendje trregull baj ndrr

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:37 ,

Shes gollf 4 1.9 dizell

3 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:23 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:03 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:45 ,

Motorra per kerre

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:15 ,

Shes pasatin 1.9 tdi (di)te kuqe

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:27 ,

Gollf 2 1.6 Dizell Rks 11 Muj

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:12 ,

AUTO24h BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT RKS CH DE

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 ,

Gollf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:21 ,

Gollf Plus 2005 Rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:01 ,

SHES.(.DY.COPA.DHI.QUMSHTORE) RACES T MIR

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:00 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedes.124.190.200.250.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:59 ,

Motorra(1.9.dizel)(per.golf.2.3)komba.t2.t3.t4)etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:56 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:53 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:52 ,

Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.

15 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:51 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:50 ,

Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:49 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

10 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:48 ,

Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj

30 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:47 ,

Menjaq..5.shpejtsi. per mercedes.124.190.200.250.

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:36 ,

Gollf 2

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:43 ,

Gollf Plus 2005 Rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 01:49 ,

Librez per gollf 3 e austris - qmimi i padiskutush

10 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 01:48 ,

Goma t’reja me bandash Golf 1,2 , gjetta , askona

120 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 15:43 ,

gollf 5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 12:18 ,

Fellne per vetura modele te ndryshme

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 12:17 ,

Shes gollf 2 1.9 TDI

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Gush 11:06 ,

Shes gollf 2 automatik

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim