Gollf 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 12:12 ,

GOLF 5 2.0 TDI 140 PS KLIM RKS 1 VIT V.P 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 ,

VW VENTO 1.9 DIZELL RKS 3 MUJ VITI 93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:45 ,

AUTO24h BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT RKS CH DE

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:45 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:33 ,

Gollf 4 1.9 TDI (I) tkuqe

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 19:11 ,

VW Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps.

6 299 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 11:40 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Sht 09:11 ,

Motorra.1.9.dizell.per vw.Golf.2.3.kombi.t2.t3.etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 00:20 ,

SHES MOTORRA 1.9 TDI 1.8 1.6 BENZIN 1.2 BENZ

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 16:10 ,

Fellne me goma 195/65/R15

150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 14:33 ,

Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj

30 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 13:47 ,

Menjaq..5.shpejtsi. per mercedes.124.190.200.250.

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 13:46 ,

Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.

15 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 13:46 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 13:45 ,

Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 13:44 ,

Vallan.shum i rujtun Per mercedes 190.124.250.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 13:43 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 15:40 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 21:02 ,

U shit flm

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 08:51 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Sht 20:46 ,

shitet golf 2

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 12:55 ,

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 12:14 ,

Gollf 4 1.9

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:30 ,

shitet golf 2

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 22:48 ,

Golf 2 1.9 tdi +chip

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 23:28 ,

AUTO PJES / Per gollf 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 23:27 ,

Pjes per gollf 4/ 1.4 benzin 1par dyer

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

  • Gollf 4 në kategorinë All Category
  • Gollf 4 në kategorinë Vetura
  • Gollf 4 në kategorinë Vetura
  • Gollf 4 në kategorinë Vetura
  • gollf 4 në kategorinë Makina
  • Gollf 4 në kategorinë Makina
  • gollf 4 në kategorinë Vetura
  • Gollf 4 në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Gollf 4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Gollf 4 në kategorinë Vetura

Në fillim