Gollf 6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 22:23 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:41 ,

Gollf 5 1.9 tdi 6 shpejtsi 2005 rks 1 vit

5 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 ,

SHES.(.DY.COPA.DHI.QUMSHTORE) RACES T MIR

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:00 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedes.124.190.200.250.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:59 ,

Motorra(1.9.dizel)(per.golf.2.3)komba.t2.t3.t4)etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:56 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:53 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:52 ,

Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.

15 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:51 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:50 ,

Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:49 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

10 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:48 ,

Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj

30 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:47 ,

Menjaq..5.shpejtsi. per mercedes.124.190.200.250.

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:43 ,

Gollf Plus 2005 Rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 09:19 ,

Gollf Plus 2005 Rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:38 ,

honda cb125t 1978

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
09 Gush 19:39 ,

VW Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps.

6 499 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 02:32 ,

Shes ose ndrroj me gollf 4 qmimi 1900€

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 18:53 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 13:33 ,

Vw golf 4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 22:41 ,

Gollf 5. 1.9 TDI. U shit flmmm

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 18:18 ,

Gollf 6 GTD origjinal 2.0 tdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 21:46 ,

Shes fellne për gollf 5 6 7

220 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 15:47 ,

Golf 6 2.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 02:53 ,

Shes

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 20:46 ,

shes gollf 7 2.0 manual 6 shpejsi

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 10:31 ,

Fellne për gollf 6

350 EUR

12 Korr 23:10 ,

Shitet golf 6 Automatik

6 600 EUR

24 Qer 23:31 ,

Shes 2 bika.per..mish...shum t mir.. mish bijo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Qer 18:02 ,

CItroën C4. Picasso Eksluziv. 7 Ulse

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 13:47 ,

VW Golf 4 Edition TDI-DI

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 00:14 ,

123456

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 09:05 ,

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 19:52 ,

U shit

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim