Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma 11 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma 11,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma 11 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:43 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:48 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Termometer dhe hydrometer

16 EUR

Sot 02:48 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Termometer dhe hygrometer

10 EUR

Sot 02:44 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Shabllon dhe lime per motorr

11 EUR

Sot 02:19 Vetura , Prishtinë

Shes Bmw x1 2.0i x-drive

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:05 Vetura , Pejë

AUD A6 3.0 TDI 3x s-line Double Led quattro RKS 1 VIT

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:23 Vetura , Pejë

Ford TranSit HDTI 2.2

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 Vetura , Pejë

VW PASSAT TDI

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:07 Vetura , Drenas

Passat cc 2.0 Tdi rks 11 muaj 2009

8 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:17 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Seat Altea 2.0 TDI

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:10 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.2 Tdi Bluemotion Doganuar 2012

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes C250 automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:06 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.2 Tdi Highline Navigacion Doganuar 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:37 Vetura , Mitrovicë

Fiat punto 1.9 Dizel JTD

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:20 Vetura , Prizren

Passat 3c 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:15 Vetura , Prizren

Golf 6 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:00 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone XR 64GB

135 EUR Price Reduced

Dje 13:56 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:00 Vetura , Prizren

Volvo xc60 2.4 full options ZVICRA��������

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:48 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:32 Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz C250 CDI Avantgarde 4-MATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:17 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 TDI 190 PS 4 MOTION R LINE AUTOMATIK FACELIFT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:10 Vetura , Ferizaj

Citroen c3 2012 e-HDI 1.6 diesel

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:57 Vetura , Prishtinë

BMW X1 AUTOMATIK X drive 4x4

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 21:12 Vetura , Prishtinë

Shes vw golf 7 dsg ndrrim i mundshem

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 20:54 Vetura , Fushë Kosovë

1.6 Dizell 11 Muj regjistrim gjendje perfekte

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 20:43 Vetura , Prishtinë

SEAT MII 1.0 MPI - VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma 11 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione