Goma off road | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma off road,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma off road Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:18 ,

VOLVO 2.0 D5 XC90 VITI 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 17:07 ,

Jeep

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 00:26 ,

Mitsubishi Pajero 4x4 Dizel Pa Dogan Off Road

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Qer 15:15 ,

OPEL MONTERY ISUZI 3.1TURBO DIZEL RKS OFF ROAD

Histora e veturës

57 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 08:17 ,

Shitet JEEP GRAND CHEROKEE 2.7 crd 2004

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 07:19 ,

Toyota Land Cruiser

Histora e veturës

17 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 21:48 ,

Fellne me goma offroad

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 15:14 ,

VW AMAROK

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Maj 23:11 ,

Amarok

Histora e veturës

26 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 21:22 ,

Toyota 4 runner off road

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 09:55 ,

ML 430 OFF ROAD

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 20:18 ,

Toyota 4Runner 3.0TD 4x4 RKS

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 03:26 ,

Toyota 4 runner off road

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 14:12 ,

Shitet Nissan Navara

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 13:31 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4

Histora e veturës

25 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 02:47 ,

Lada Niva

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 23:26 ,

Honday Galloper

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:16 ,

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4

Histora e veturës

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Mar 12:45 ,

Land Rover Freelander 1.8 Benzin RkS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 17:27 ,

Shes ndrroj toureg 5.0 TDI RKS

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 12:07 ,

Dihatsu 1.6 Benzin 4x4

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Shk 19:22 ,

Rang rover vogue 1 vit regjistrim

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 11:11 ,

Xhip,Nissan,off road

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 01:36 ,

Hyundai galloper 2.5 turbo

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 21:08 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 15:05 ,

Hyunadi galloper 2.5 turbo

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 15:05 ,

Hyundai Galloper 2.5 turbo

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 00:05 ,

Hyundai galloper 2.4 turbo

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 15:48 ,

Nissan Patrol 2.8 Turbo

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 09:44 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 19:08 ,

Mitsubishi pajero turbo intercoler 2.5

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 09:37 ,

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:40 ,

Jeep Grand Cherokee 2.8 Turbo Diesel

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:40 ,

Jeep Grand Cherokee 2.8 Turbo Diesel

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 12:07 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma off road | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione