Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma te jashtme | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma te jashtme,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma te jashtme Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:13 Vetura , Prizren

Audi A3 2.0 TFSI LIMOUSINE QUATTRO S -TRONIC PREMIUM SPORT

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 18:53 Vetura , Prizren

TIGUAN R-Line

29 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:32 Vetura , Drenas

VW Tiguan 2.0 Tdi Comfort Premium

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Mar 08:57 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X5 F15 xDrive40d

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 11:02 Vetura , Prishtinë

Toyota avensis ne gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Mar 22:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 19:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 20:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 13:51 Vetura , Gjakovë

Mercedes A170 2002 (RKS skaduar) - Timon anglez

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 13:19 Vetura , Fushë Kosovë

AUDI A3

12 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:21 Vetura , Besianë

shitet renaulti per pjes

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 10:21 Vetura , Prizren

Suzuki Samurai

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 18:14 Vetura , Ferizaj

AUDI Q7 3.0 TDI S-line Tiptronic 272PS

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 01:25 Vetura , Gjilan

U shit Audi A6 3.0TDI Quattro

6 800 EUR

29 Sht 13:32 Vetura , Prishtinë

Passat B8 automatik

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Gush 08:49 Të tjera , Gjilan

Goma për trotinet

20 EUR

04 Gush 21:27 Vetura , Fushë Kosovë

BMW

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Korr 15:59 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Mercedes-Benz B180

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Qer 04:11 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz B180

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 11:08 Vetura , Prishtinë

Mercedes_Benz B180

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 15:57 Vetura , Prishtinë

SHITET** Golf 7 2014

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:41 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 Automatik DSG

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 06:53 Vetura , Prishtinë

Rang Rover Velar

61 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Mar 11:27 Vetura , Therandë

Shes Veturën Audi A6 Quatro 3.0BiTDI

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 00:48 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307, 2.0, 136ps Platinum

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 04:00 Vetura , Gjilan

U shit

6 200 EUR

21 Jan 08:40 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 11:00 Vetura , Prizren

Tiguan 2.0 Automatik DSG pa dogan 12/2012

11 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 03:18 Vetura , Pejë

VW PASSAT TDI B8 DSG AUTOMATIK RKS FULL EXTRA

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 15:33 Vetura , Prizren

U shit

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 16:55 Vetura , Prishtinë

Passat

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 22:21 Vetura , Prizren

Volkswagen Caddy 2.0 TDI Maxi Kombi-EcoProfi BMT/7ulse AHK

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 22:09 Vetura , Prizren

Golf Vl

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 16:56 Vetura , Prishtinë

Audi A6 Matrix

31 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 17:31 Vetura , Prishtinë

Verkaufe/Shitet

16 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Gush 13:34 Vetura , Prishtinë

Mercedes E350 CDI AVANTGARDE Rks

14 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes E350 CDI AVANTGARDE Rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma te jashtme | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione