Grand skuter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:56 ,

Grand Skuter Kumko

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
16 Sht 10:10 ,

Skuter Honda 250 CCM

840 EUR

Viti: 1999
09 Sht 19:11 ,

Pikap

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 20:59 ,

Skuter

680 EUR

Viti: 2000
31 Gush 11:25 ,

peugoet 100 cc

700 EUR

Viti: 2002
26 Gush 22:01 ,

skuter 125cc(ch)

800 EUR

Viti: 2000
20 Gush 10:17 ,

Shes gjipin mitsubish 2.5 dizell 1vit rks

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 10:50 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 08:33 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 10:15 ,

Mercedes GLK 2.2CDI 4Matic I DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Korr 18:17 ,

Grand skuter 150 cc

200 EUR

Viti: 2008


Në fillim