Guma per gjip | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:09 ,

Tepiha prej Zvicres ������

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:17 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:29 ,

SHES RENALUT LAGUNA 2.2 DCI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 13:47 ,

Shes aparatin me mush bateria per kerre , motorra

48 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 09:59 ,

GOLF 7 VITI 2013 i sapo Doganuar ne RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 09:59 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 09:11 ,

Motorra.1.9.dizell.per vw.Golf.2.3.kombi.t2.t3.etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 21:02 ,

U shit flm

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 12:55 ,

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 11:21 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 14:56 ,

U SHIT FLM GOLF 4 1.9 TDI VITI 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 14:47 ,

xhip Renault Koleos *45mij km*(initial Paris)

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Sht 14:35 ,

xhip Renault Koleos *45mij km*(initial Paris)

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Sht 14:35 ,

xhip Renault Koleos *45mij km*(initial Paris)

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Sht 07:53 ,

U shit u shit flm

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 15:46 ,

U shit

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 15:46 ,

0000

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 12:46 ,

Gjip kia sportal

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 12:38 ,

Shes gjip kia

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim