Haski | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 19:23 ,

Haski

150 EUR

08 Gush 10:08 ,

skuter 50 cc

300 EUR Price Reduced

Viti: 2010


Në fillim