Haski | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

12 Nën 16:23 ,

Haski

300 EUR

30 Tet 14:56 ,

Qen Haski

50 EURNë fillim