Hekra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Nën 16:15 ,

Cerada 110 wro

110 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 18:48 ,

hekra te brendshem per rallye golf 2

99 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Sht 18:11 ,

Hekra bagazh

299 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 20:35 ,

Jeep ofroad

4 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 12:32 ,

VW Caddy 1.9 Tdi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 12:14 ,

hekra per rafta

10 EUR

26 Maj 16:36 ,

Uuu.shitt Pikap Citroen 1.4 Benzin Rks 7MUJ - 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 19:48 ,

Hekra tbrendshem per rallye

11 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

  • Hekra në kategorinë All Category
  • hekra në kategorinë Kafshë në fermë
  • Hekra në kategorinë Kafshë në fermë
  • Hekra në kategorinë All Category
  • Hekra në kategorinë Sport dhe rekreacion

Në fillim