Huawei | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 18:05 ,

Samsung M30, 64GB, 4GB RAM, 3 Kamera, faceid

145 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:04 ,

Ngrite biznesin tënd në pandemi…

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:03 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 ,

ndihmojmë biznese në pandemi!

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:03 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:03 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

  • huawei në kategorinë Telefona celular
  • Huawei në kategorinë All Category
  • Huawei në kategorinë Telefona celular
  • Huawei në kategorinë Telefona celular
  • Huawei në kategorinë Telefona celular
  • Huawei në kategorinë Telefona celular
  • huawei në kategorinë Telefona celular
  • huawei në kategorinë Telefona celular
  • Huawei në kategorinë Telefona celular
  • Huawei në kategorinë Telefona celular

Në fillim