Hyundai santa fe | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:09 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6 SHITET BEJ NDRRIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:08 ,

SHES OPEL SIGNUM ( MUNDESI NDRRIMI)

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:08 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 ,

SHES OPEL SIGNUM OSE NDRROJ

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 ,

OPEL SIGNUM 3.0V6 cdti

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:48 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007 REGJ 8 MUJ.TRANSPORTER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:39 ,

PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:35 ,

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:34 ,

PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:33 ,

Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:31 ,

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:05 ,

Sprinter 416

6 666 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:41 ,

Audi Coupe Gt

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:18 ,

SHES OPEL SIGNUM (MUNDESI NDRRIMI)

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:17 ,

OPEL SIGNUM 3.0V6 FULL EKSTRA (mundesi ndrrimi)

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:05 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 92000km

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:19 ,

Pjes Hyundai Santa Fe 2007-2012

99 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:00 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS 1 VIT

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:59 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG ME DOGANË 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Tet 19:05 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 19:05 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim